Kas ir meli sabiedrībā??? Netaisnības pavadonis cilvēkiem..

Cilvēku sabiedrība dalās vairākās daļās,ir tādi kas it kā saviem spēkiem, AR SAVU” ĪPAŠI GUDRO GALVU”, un entajāmiem dabūtajiem papīriem par kursu beigšanu,dažādiem izglītības dokumentiem,entajām beigtajām skolām..galvenais bezjēdzīgi izsvaidītu naudu-tomēr it kā izlauzuši sev ceļu uz augšu.Piemēram veiksmīgs biznesmenis,priekšnieks,deputāts..Bet kopumā Latvijā nekas neiet uz priekšu,jo šie cilvēki tālāk par šodienu nekā neredz,un domā tikai par savu labumu,sagrābtu naudu,naudu un naudu-ir mantkārīgi patērētāji un ļaunprātīgi cilvēku izmantotāji.Pataisīt par muļķiem pārējo ,lielāko tautas daļu ,ir viņu uzdevums un vaļasprieks.Tāpat saņemt savam vadītāja darbam neadvekāti pārāk lielas algas,pārējiem ,kas reāli pelna ar savam rokām un galvu ,naudu kas jāmaksā algās nozogot..Priekš kam muļķu baram nauda? Tāpat nodzers,nopīpēs..Mēs rūpejamies par cilvēku veselību! Labāk lai par grašiem strādā man,manā super kompānijā,priekš ārzemju onkuļiem-no rīta-līdz vakaram,katru dienu ,es zinu ..kur likt naudu..Pirkt sesto mašīnu,celt sesto māju-tur varēs rīkot izpriecas un orģijas..Bērni uz ārzemju dārgajām skolām arī jāsūta..
Šeit par darbiem reāli sākās tie meli.Principā šiem nedaudzajiem ,tā saucamajiem veiksmīgajiem, izglītotajiem cilvēkiem ,katram ir savs eņģelis,vai pat vairāki, kāda bagāta onkuļa vai tantes veidā..Kas arī sniedz aizsardzību,kā vairogs.Dod padomus,ieteikumus.Neko biznesā ar gudru vai karstu galvu,tāpat vien,atnākot,ieraugot un uzvarot, sasniegt nevar, it sevišķi ilgtermiņā.Pat ar krietnu iesākuma naudu-var ātri palikt bez biksēm.
Tā kā tie ir MELI-ko tautai saka, ak nav darba…nu nekas,veidojiet tak savu uzņēmumu,esiet vadītājs,dodied darbu citiem, atbrauciet rokas ,veidojiet vēl jaunus uzņēmumus..ĻA-ĻA.Uzņēmīgie,jaunie,gudrie uz priekšu. Kam nav dots,tas neko nesasniegs,pat ar naudu.Varbūt ,ja veiksies,vienīgi daļēji segs savus sāpīgos zaudējumus,kas bez šaubām būs…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *